קבלת הסמינריון מהכותב: רק לא ערב לפני ההגשה

עבודה סמינריונית הינה עבודה שמושקעות בה שעות רבות של קריאת מאמרים, יצירת שאלות וכתיבה אקדמית. חשוב מאד להבטיח כי הכותב שלכם מוסר לכם העתק של העבודה כמה ימים לפני הגשתה, ובטח שלא בערב לפני מועד ההגשה:

הדבר האחרון שאתם צריכים הוא סביבה של לחץ:

בעת שמגיע התאריך המבשר לכם כי מחר אתם עתידים להגיש את הסמינריון שלכם, אתם חשים מטבע הדברים מתח ולחץ. במידה רבה, בעת שאתם מפקידים את מלאכת כתיבת הסמינריון אצל כותב מקצועי, כל האחריות על העבודה שלכם הינה אחריותו בלבד. חשוב מאד שהאחריות המופקדת אצל הכותב תבוא לידי ביטוי גם בהגשת העבודה שלכם לפחות כשבוע לפני הגשת העבודה. פרק זמן של שבוע מאפשר לכם לקרוא את העבודה, לבצע סט של תיקונים ואפילו להגיש אותה לפני המועד המומלץ.

אין לכם זמן לקרוא את העבודה שלכם:

היו מקרים מעולם בהם סטודנטים החליטו לבצע קניית סמינריון, ולהפתעתם הם קיבלו את העבודה הכתובה שלהם רק ערב לפני מועד ההגשה. מה קורה במצב שכזה? אפילו אתם לא מספיקים לקרוא את העבודה של עצמכם. בעוד ישנם סטודנטים שנותנים אמון מלא בכותבים ועל כן הם בוחרים שלא לקרוא את העבודה שלהם, ישנם הסטודנטים שעבורם מדובר על קריאת חובה. אכן, מומלץ מאד שתקראו את התוצר הסופי, וחשוב עוד יותר שתוכלו להביע את דעתכם עליו. העבודה בסופו של דבר נושאת את שמכם ועל כן ישנה משמעות עליונה לקריאתה על ידכם.

יש לכם הערות? לא ניתן ליישם אותן:

מאחר ואתם לא כתבתם את העבודה בעצמכם, ישנה סבירות גבוהה כי יהיו לכם הערות לכותבים. מדובר המון פעמים על ניסוחים שצריך לדייק או על צורת ביטוי שהסטודנט היה מעדיף לדבוק בה על פני צורה אחרת. על כן, הבטיחו כי כותב העבודה שלכם מוסר לכם ביד את העבודה לפחות שבוע לפני מועד ההגשה. זיכרו כי ישנם גם חלקים של מבוא וסיכום, שדרכם יש לכם אפשרות להביע את עצמכם. במידה ולא כתבתם את הפרקים הללו לבד, הרי שמי שכתב אותם עבורכם הינו הכותב. על כן, חשוב שיהיה לכם מספיק זמן לתת דגשים על פרקים אלו על מנת שתוכלו להביא עצמכם לידי ביטוי בהם.

איך לוח הזמנים צריך להיות מתוכנן?

חשוב מאד למסור את לוח הזמנים המלא של כתיבת הסמינריון לכותב שלכם, כאשר לוח הזמנים צריך לכלול תאריכים חשובים כמו תאריך הגשת שאלת המחקר, התאריך בו עליכם להגיש את ראשי הפרקים וכדומה. תאריך חשוב במיוחד הינו תאריך הגשת העבודה, שתפקידו לאפשר לכותב לחלק את הזמנים ולהבטיח כי אתם מקבלים את העבודה לידכם לפחות כשבעה ימים לפני מועד ההגשה. במידה והעבודה תהיה מוכנה עוד לפני, הרי שתזכו בימים נוספים לעבור על העבודה הסמינריונית שלכם.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!