מדוע צריך להשקיע גם בכתיבת עבודה של חמישה עמודים?

אחד הדברים הראשונים שאתם לומדים עם כניסתכם אל האקדמיה הוא שעליכם להשקיע בצורה שווה בכל קורס וקורס. לא מעטים הסטודנטים שבוחרים להשקיע בקורסים מסוימים יותר ובאחרים קצת פחות. התוצאה? בסופו של דבר מידת ההשקעה ניכרת בכל ציון שאתם מקבלים. שימו לב: למרות שהעבודה הסמינריונית חשובה, גם חשוב להשקיע בעבודות קטנות יותר, כמו אלו שעליכם להגיש כמטלות סיום של קורסים.

 

ציון העבודה הינו ציון הקורס שלכם:

לא מעט קורסים בלא מעט פקולטות דורשים בהגשה של עבודות אקדמיות כמטלות סיום. ציונה של העבודה שווה לערך לציון של מבחן, כך שהמשמעות פשוטה: מדובר על ציון הקורס שלכם. בעת שאתם לא משקיעים כנדרש בכתיבת העבודה האקדמית, אתם מסתכנים בציון שאינו די גבוה. המון פעמים המטרה שמציבים לעצמם הסטודנטים היא ציון עובר, אך חשוב לזכור כי כל ציון משפיע בסופו של דבר על ציון התואר הסופי. ציון נמוך בעבודה אקדמית משפיע על גיליון הציונים שלכם שאיתו בסופו של דבר תגיעו לראיונות עבודה.

כל עבודה שאתם מגישים היא כרטיס ביקור שלכם:

עליכם לזכור כי על עבודה שאתם מגישים, ללא כל קשר להיקף שלה, היא במידה רבה תעודת הזהות שלכם. המרצים שבודקים את העבודות מתרשמים מכם לפעמים בפעם הראשונה, כך שחשוב להשאיר רושם טוב. זיכרו כי בשונה ממבחנים הנבדקים כאשר זהות הנבחן נשארת אנונימית, במקרה של עבודות שמכם מצויין על שער העבודה. השאירו רושם טוב על המרצים ובססו את שמכם כסטודנטים רציניים שמשקיעים בכתיבת העבודה ללא כל קשר להיקפה.

עם כל עבודה אתם מתרגלים כתיבה אקדמית:

במידה והחלטתם לנקוט בגישה של חוסר השקעה בכתיבת עבודה אקדמית קטנה, אתם בעצמם טומנים לעצמכם פח. במידה רבה, כתיבת העבודות לאורך התואר שלכם מכינות אתכם לדבר האמיתי: כתיבת העבודה הסמינריונית. עם החלטתכם להשקיע פחות בעבודות הקטנות אתם מפסידים את ההזדמנות לתרגל את הכתיבה האקדמית, ללמוד מטעויות ולהשתפר לפעמים הבאות. כתיבת העבודה לא כוללת רק ניסוח ברמה גבוהה המשקפת את הסטנדרט האקדמי, אלא שעליכם להיות בקיאים גם בכתיבת המקורות והביבליוגרפיה.

שיתוף פעולה ביניכם ובין כותב מיומן:

לא מעט סטודנטים פונים אל חברות מקצועיות המציעות סיוע אקדמי בכתיבת העבודה. אם מסיבה מסוימת אתם מוצאים קושי בכתיבת העבודה בעקבות חוסר היכולת שלכם להתאים את הרמה שלכם אל הרמה הנדרשת באקדמיה, כדאי להסתייע בשירותי הכתיבה. בעוד ציון גבוה יעניק לכם מוטיבציה להמשך וישקף אתכם בפני המרצים כסטודנטים רציניים, ציונים נמוכים שהמון פעמים נובעים מניסוחים שאינם מדוייקים ושימוש בשפה שאינה גבוהה, מביאים לפגיעה קשה במוטיבציה ובכוח הרצון להמשך הלימודים. תוכלו להסתייע בשירותי הכתיבה ברמה חלקית – כזו שתאפשר לכם לקחת חלק פעיל בכתיבת העבודה, כך שתוכלו להביא עצמכם לידי ביטוי.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!