מדוע לא צריך להמעיט בכתיבת עבודה קטנה?

מטבע הדברים, ככל שמטלת הסיום שלכם גדולה יותר ובעלת משמעות נרחבת יותר, כך אתם משקיעים בה יותר. לאורך לימודי התואר שלכם אתם עתידים להבחן בלא מעט מבחנים ולהגיש לא מעט עבודות. מה שחשוב שתדעו בכל שלב בלימודיכם הוא שכל מטלה שעליכם להגיש, הינה חשובה ויש להשקיע בה את מירב המאמצים. כך גם עם עבודות אקדמיות שיש להגיש כמטלת סיום בקורס שנרשמתם אליו. מדוע חשוב כל כך להשקיע בכתיבת עבודות שכאלו?

העבודות הקטנות: עבודות סיום קורסים:

ראשית, מהן העבודות הקטנות? ניתן תחילה להגדיר דווקא מהן העבודות הגדולות, והרי שמדובר על עבודות הפרה- סמינריון והסמינריון. העבודות הקטנות לעומת זאת יכולות להיות תרגילים שיש להגיש למרצים בשיעורי תרגול, עבודות אמצע סימסטר בהיקף של עמוד או שניים וכמובן שגם עבודות שיש להגיש בסיום הקורס כמטלת הסיום. עבודות אלו מגיעות במקסימום להיקף של עשרה עמודים כל עוד מדובר על פקולטות כמו מדעי הרוח והחברה, בעוד פקולטות אחרות יכולות לדרוש בעבודות המבוססות על היקף נרחב יותר. מה שאמור להנחות אתכם: השקעה בכל מטלה ומטלה.

הציון שתקבלו ישפיע על ציון התואר שלכם:

כאמור, ישנם הסטודנטים המבינים את חשיבות ההשקעה גם של העבודות הקטנות, אך גם ישנם הסטודנטים שעבורם עבודות קטנות אינן זוכות לתשומת הלב המלאה. בעת שאתם מקבלים ציון נמוך, לא משנה באיזה קורס, הרי שהוא משפיע על ממוצע התואר הכללי שלכם. כידוע, לא מעט מקומות עבודה ידרשו מכם במעמד ראיונות עבודה לקבל את גיליון הציונים המפרט את הציונים המסכמים שלכם בכל קורס וקורס. הימנעו ממבוכה מיותרת והשקיעו בכל עבודה שעליכם להגיש. תוכלו להסתייע בשירותי כתיבה אקדמים שיבטיחו כי העבודות שלכם יוגשו על פי התקנים האקדמים הנדרשים.

הרושם שאתם יוצרים על המרצה אינו בר שינוי:

כאנשים בוגרים, אתם לבטח יודעים כי אין שני לרושם ראשוני. בעת שתגישו עבודת סיכום קורס שאינה ברמה גבוהה ושהזלזול ניכר בה, הרי שאתם פוגעים ברושם שאתם רוצים לייצר. במרבית המקרים, אתם עתידים לפגוש את המרצים השונים יותר מפעם אחת לאורך הלימודים שלכם, כך שחשוב להשאיר רושם טוב ולהבטיח מפגש פורה נוסף עם אותו המרצה גם בפעם הבאה. השקיעו בעבודה שאתם כותבים וזיכרו כי במידה רבה היא מייצגת אתכם.

ציונים נמוכים יכולים לפגוע במוטיבציה שלכם:

לימודי התואר הינם לימודים שנמשכים על פני שלוש שנים או ארבע שנים. מדובר על פרק זמן לא מבוטל מחייכם שבו עליכם להשקיע את מיטב זמנכם על מנת להגיע להישגים יפים. הדלק שלכם לאורך הלימודים הינו הציונים שאתם מקבלים המשקפים לכם כי ישנו תגמול ראוי להשקעה שלכם. בעת שתקבלו ציון נמוך המשקף את חוסר ההשקעה שלכם, הרי שהוא עלול לפגוע לכם במוטיבציה להמשך.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!