מדוע כדאי להגיש את הסמינר לפני התאריך הסופי?

תאריך ההגשה שהוגדר לכם להגשת הסמינר הוא ה-1.10? נסו לסיים את מלאכת כתיבת העבודה כבר ב-23.9. מה יוצא לכם מזה? תחושת הקלה גדולה ועבודה קפדנית ורציפה יותר לאורך כל הפרוייקט.

הלו"ז שלכם צריך להסתיים כשבוע לפני ההגשה:

אז מה זה באמת אומר לסיים לכתוב את העבודה לפני תאריך ההגשה הסופי? על מנת שעדיין תוכלו ליהנות מפרק הזמן הניתן לכם לטובת כתיבת העבודה, אך במקביל גם לאפשר לכם להגיש את העבודה לפני תאריך היעד הסופי – נסו לסיים את העבודה כשבוע לפני ההגשה. מדובר על פרק זמן שמצד אחד אומנם מקצר לכם את הזמן להכנתה, אך מצד שני מביא אתכם אל מקום מבטחים שבו אתם יכולים להיות שקטים כי המטלה הגדולה מאחוריכם. בשבוע זה אתם יכולים גם לעבור על העבודה פעם נוספת ולדייק את ההגהה והעריכה, אך גם להחליט שאתם מגישים את העותק הסופי למזכירות הפקולטה.

אתם מקצרים לעצמכם את ימי הלחץ והמתח:

היתרון שבסיום כתיבת העבודה לפני תאריך ההגשה הרשמי הוא קיצור תקופת המתח והלחץ שלכם. כידוע, לא מעט סטודנטים מעידים על כך שתקופת כתיבת העבודה הסמינריונית הינה תקופה גדושה, עמוסה וכזו המבוססת על לחץ תמידי. בעת שאתם מקצרים לעצמכם את הלו"ז, הרי שאתם למעשה גם מקצרים לעצמכם את התחושות הלא נעימות שיכולות ללוות אתכם לאורך התקופה או לחלקים ממנה. רק נסו לדמיין איזו הקלה תהיה לכם להגיש את העבודה ולהשאיר את הפרק הזה מאחוריכם.

לו"ז קצר יותר מכניס אתכם לקצב טוב יותר:

כמו כן, המון פעמים פרק הזמן הניתן לכם לטובת כתיבת העבודה הינו ארוך מדי. התוצאה? יותר ויותר סטודנטים מורחים את הזמן תוך הידיעה כי יש להם מספיק זמן לכתוב את העבודה. התוצאה המון פעמים היא הגעה אל תאריך הגשת העבודה מבלי שהיא מוכנה, זאת מאחר וקצב העבודה שלהם לא היה מספיק טוב. בעת שאתם מקצרים לעצמכם את הלו"ז, הרי שאתם נכנסים לקצב עבודה מהיר יותר, פרודקטיבי יותר ומהיר יותר – מה שגורם לכם לעבוד טוב יותר ולהיות נאמנים יותר לפרוייקט.

אין כל סיכוי שתפספסו את מועד ההגשה:

ואולי הדבר החשוב ביותר הוא שאין כל סיכוי שתפספסו את תאריך הגשת העבודה. מה שקורה המון פעמים הוא שגם שבוע לפני הגשת העבודה, סטודנטים לא סיימו את המטלה שלהם. כך, כל יום בשבוע האחרון הינו יום עבודה מלא שבו הם ממשיכים לקרוא מאמרים, לסכם אותם ולהכניס את התקציר שלהם אל תוך העבודה. לא אחת, יום ההגשה הופך מלחיץ מאד, בעוד במקרים קיצוניים אף יותר העבודה לבסוף לא מוגשת. אז מצד אחד תוכלו להסתייע בשירות של כתיבת עבודות לסטודנטים במקרה בו לא עמדתם בזמנים, אך מצד שני אין כל סיבה להיות בלחץ כזה של זמנים.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!