כך תבטיחו שלא מעתיקים מכם את העבודה האקדמית

בכל שנה מחדש עוד ועוד סטודנטים עולים לדין משמעתי על גניבה של חומרים אקדמים, לרבות העתקת עבודות אקדמיות. האקדמיה מחמירה מאד עם סטודנטים שנתפסים מעתיקים – גם במבחנים וגם בעת שהם משכתבים עבודות של חבריהם. לא אחת, גם הסטודנט שממנו העתיקו צריך לתת דין וחשבון על איך קרו הדברים, כך שמדובר על סיטואציה מאד לא נעימה. איך גם אתם תוכלו להבטיח כי לא יעתיקו מכם את העבודה?

1.זיכרו למחוק את הקובץ מהמחשב בספרייה:

המון סטודנטים עובדים על העבודה האקדמית שלהם במחשבי האוניברסיטה בספרייה. מדובר על אחד החללים הטובים והיעילים ביותר לעבוד בהם, אך שימו לב לדבר חשוב: המחשבים זוכרים את הקבצים שלכם בכוננים של מחשבי האוניברסיטה, כך שבמידה ולא תמחקו את הקובץ ידנית – סביר כי הוא ישאר על המחשב. המשמעות? סטודנטים יכולים להעתיק את הקובץ וכך לדלות מידע מהעבודה שלכם.

2.אל תשאירו את הדיסק און קי לבד:

אם יש אביזר שמסייע לכם בתור סטודנטים ובכלל הוא הדיסק און קי. אכן, מדובר על אביזר נפלא – אך חשוב שתשמרו עליו קרוב כמה שיותר אליכם. המון סטודנטים, בין היתר בעקבות לחץ של זמנים ובלבול לקראת הגשת העבודה, שוכחים את הדיסק און קי במחשבי הספריה לאחר שהם שלחו להדפסה את עבודתם. בעוד יהיו אלו שיתנו את הדיסק און קי שהם מצאו לספרניות, יהיו כאלו שלא יתביישו להציץ בתוכנו וכך להגיע לחומרי העבודה שלכם.

3."תוכל לשלוח לי את העבודה שלך להשראה?"

לבטח גם אתם עמדתם בסיטואציה בה התבקשתם על ידי חבר לספסל הלימודים לשלוח לו את העבודה המוכנה שלכם. בתום לב, אתם אכן שולחים את העבודות שלכם לחבר שזקוק לסיוע – אך בפועל ישנם אלו שמנצלים לרעה את תום לבכם והם יכולים להעתיק חומרים מעבודתכם. סרבו בנימוס לבקשות כאלו, שכן לא אחת כן נוצרות עבודות מועתקות שבמידה רבה מסכנות גם אתכם.

4.הסתייעו בשירות של חברת סיוע אקדמי:

עבודות הנכתבות עבורכם על ידי צוות של כותבים מנוסים שעובד מטעם חברות המציעות סיוע אקדמי, הן עבודות מקוריות הנכתבות מאפס במיוחד עבורכם. בעת שאתם פונים אל חברה כזאת ורוכשים שירות של עבודות אקדמיות בתשלום, אתם יכולים להיות בטוחים כי העבודה שלכם לא תהיה מועתקת ושגם לא יעתיקו ממנה. מדובר על שירות דיסקרטי ומאובטח שדואג לכך שהעבודה שלכם תגיע אך ורק אל הידיים שלכם.

5.נדבו כמה שפחות פרטים על הנושא שלכם:

עבודה אקדמית שעליכם להגיש היא עבודה מאד אישית, בעיקר בעת שמדובר על סמינר. לא שאתם צריכים לשמור בסוד על נושא העבודה או מהלך המחקר שלכם, אלא שכדאי לדבר על העבודה כמה שפחות – בעיקר על מקורות המידע שלכם. כך, אתם יכולים לשמור על העבודה שלכם מקורית יותר ולהפחית את סיכויי ההעתקה מכם לאפסיים.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!