הקשר בין עבודת הסמינר ובין האופק התעסוקתי שלכם

לימודי התואר הראשון הינם עבור המון סטודנטים הדרך להבטיח אופק תעסוקתי מרשים ובטוח. המון משרות נחשקות דורשות בלימודי תואר ראשון כתנאי סף להגשת המועמדות, כאשר לא אחת ישנה דרישה ללימודים ספציפיים. לא המון סטודנטים עושים את הקישור באופן מיידי, אך נדמה כי העבודה הסמינריונית קשורה בקשר ישיר אל האופק התעסוקתי שלכם. הסיבה? ההשפעה הגדולה של ציון העבודה על ציון התואר הכללי.

 

העבודה הסמינריונית בעלת השפעה גדולה על ציון התואר

כל ציון שאתם מקבלים לאורך לימודי התואר שלכם משפיע בצורה כזו או אחרת על ציון התואר. מדובר על אחוזי השפעה המשתנים בהתאם לנקודות הזכות שיש לכם בכל קורס וקורס. מטבע הדברים, מאחר ועבודת הסמינר הינה עבודה גדולה יותר, כאשר הקורסים לעבודות אלו נלמדים בהיקף שעות נרחב יותר, גם הציון הסופי שאתם מקבלים משפיע בצורה גדולה יותר על ציון התואר שלכם. על כן, המטרה שלכם צריכה להיות לקבל ציון כמה שיותר גבוה בעבודה הסמינריונית, זאת על מנת שהוא ישפיע על הציון הכללי שלכם בתואר כמה שיותר לטובה.

 

ראיון העבודה: גיליון ציונים בבקשה

מדוע מראש הציון של התואר חשוב כל כך? כל סטודנט מסיים את לימודיו בציון אחר: ישנם הסטודנטים המסיימים את הלימודים בציון 75 והסטודנטים המצטיינים המגיעים לממוצע ציונים של 95. המראיינים בראיונות העבודה לא מתביישים לבקש מהמועמדים להביא עמם את גיליון הציונים אל הראיון. המשמעות? ישנה עדיפות למועמדים עם הציונים הגבוהים, שכן הציון הגבוה לא רק משקף יכולות לימודיות, אלא גם מוטיבציה, כוח רצון ויכולת לעמוד בלחצים. ציון גבוה שתקבלו עבור עבודה סמינריונית יוכל להחמיא מאד לגיליון הציונים שלכם.

 

הרושם הראשוני שאתם משאירים על המעסיק

ראיון העבודה שלכם הוא ממש כמו דייט ראשון: מדובר על מפגש שבו אתם צריכים לשכנע את הצד השני כי אתם ראויים. מאחר ומדובר לרוב על מפגש ראשון שלכם עם המראיין, הדרך שלכם להרשים היא בין היתר עם גיליון הציונים המדבר בפני עצמו. במידה רבה, מי שמשאיר את הרושם הוא אותו גיליון שאיתו אתם מגיעים לאחר סיום הלימודים שלכם, במטרה להשתלב בתעסוקה הרלוונטית ללימודים. הציונים הופכים להיות תעודת הזהות שלכם, כאשר המראיינים לומדים עליכם ואתכם דרך אותם ציונים.

 

סיוע בכתיבת העבודה: חוזק או חולשה?

הציונים שלכם מבוססים גם על מבחנים וגם על עבודות שעליכם להגיש לאורך הלימודים, כמו העבודה הסמינריונית. בעוד מבחנים דורשים מכם להפגין ידע, העבודות שאתם מגישים דורשות מכם קצת יותר – גם ידע וגם יכולות של ביטוי והתנסחות. במקרים כאלו, דעו כי תוכלו להסתייע בשירות מקצועי הניתן על ידי כותבים מקצועיים ומנוסים המתמחים בכתיבה אקדמית. ציון העבודה הסמינריוניות שלכם מבוסס בין היתר על יכולות הכתיבה, כך שכדאי שגם אתם תבטיחו לעצמכם שריקת פתיחה מוצלחת ובטוחה.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!