האם אפשר לקנות חלקים מסוימים בעבודה?

לא משנה עד כמה המבחנים בהם נבחנים הסטודנטים קשים, נדמה כי האתגר הגדול והמאיים ביותר הינו העבודה הסמינריונית. אכן, מדובר על עבודה שמצריכה מכם להשקיע לא מעט, תוך שהיא נפרסת לאורך זמן. נדמה כי זו הסיבה שהיא יוצרת לחץ ומתח שלעתים קשה להתעמת מולם, אך ניתן לעשות זאת עם סיוע אקדמי. חשוב שתדעו כי אינכם מחוייבים לסיוע בדמות כתיבת כל העבודה, אלא שתוכלו להסתייע גם בעזרה לחלקים ספציפים:

שירות הכתיבה מותאם אליכם במאת האחוזים!

המון סטודנטים מונעים מעצמם לקבל עזרה, רק מאחר והם סבורים כי שירותי הכתיבה האקדמים, לרבות קניית סמינריון, זמינים אך ורק במידה ורוכשים אותם במלואם. כלומר? רכישת סמינריון בשלמותו, מבלי שניתן לרכוש חלקים מסוימים. לשמחתכם, שירותי הכתיבה האקדמים מותאמים במאת האחוזים אליכם, ולא רק בכתיבת העבודה לכשעצמה. ישנם סטודנטים המבקשים סיוע בחלקים מסוימים, כאשר דוגמא לחלקים שכאלו הינם כתיבת המבוא והסיכום, כתיבה של גוף העבודה בלבד, כתיבה של מראי המקום והביבליוגרפיה וניתוח השאלונים.

מהשאלונים, דרך הגדרת ראשי פרקים ועד הסיכום:

סיוע אקדמי הינו סיוע שחייב להיות תואם את הצרכים שלכם. אכן, ישנן חברות שתנאי סף שלהן הוא רכישת סמינר מתחילתו ועד סופו, ועל כן כדאי לעבוד עם חברה כמה שיותר גמישה. ישנם סטודנטים שרוצים להיות מעורבים בכתיבת העבודה הסמינריונית שלהם, כך שעבורם התרחיש האידיאלי הוא להסתייע בשירותי כתיבה בחלקים מסוימים, בעוד הם יקחו על עצמם חלקים אחרים לאורך מלאכת הכתיבה. במידה רבה, מדובר על פורמט נהדר לעבוד בו, שדרכו אתם אכן זוכים להביא עצמכם לידי ביטוי. כן כדאי במקרים שכאלו לבצע תיאום ציפיות מלא ביניכם ובין כותבי העבודה שלכם.

האם שירות חלקי יוצר כתיבה שאינה אחידה?

המון סטודנטים מוטרדים משאלת אחידות העבודה: מאחר והכותב המקצועי כותב לכם חלק מהעבודה ואתם כותבים לעצמכם חלק מהעבודה, הרי שישנו חשש כי הכתיבה לא תהיה זהה ואחידה. לשמחתכם, ישנו מענה גם לאתגר זה: שירות עריכה והגהה. אחרי שהעבודה שלכם תהיה מוכנה, יהיה ניתן להעביר אותה דרך זוג עיניים נוספות שיבחנו את העבודה שלכם מכל היבט. בשלב העריכה יהיה ניתן ליישר קו ולהפוך את השפה שבעבודה לשפה אקדמית-תקנית. כך, יהיה ניתן להבטיח כי העבודה אכן תהיה כתובה בקו אחיד.

כמה זמן נדרש לטובת כתיבת חלק בודד?

לא ניתן להשיב על השאלה הזאת מאחר וכל חלק מצריך השקעה אחרת. כך לדוגמא, כתיבה של סיכום ומבוא הינה כתיבה קצרה יחסית, בעוד כתיבה של פרקי ליבה בעבודה דורשים קצת יותר זמן. הדרך הטובה ביותר לדעת כמה זמן נדרש לטובת כל חלק בעבודה היא לתאם ציפיות עם כותב העבודה שלכם. באופן זה, תוכלו להערך מראש וליצור שידוך בין החלקים שאתם כתבתם בעצמכם ובין החלקים אותם כותבים לכם הכותבים המקצועיים.

הייתם רוצים לשמע פרטים נוספים?

השאירו את פרטיכם ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!